Yüz Tanıma ve Akıllı Özelliklerle Togg T10X: Yeni 1.4.0 Güncellemesiyle Gelişiyor

Togg, T10X Modeline Yenilikçi 1.4.0 Güncellemesi Getirdi!

Togg, T10X modeline 1.4.0 adı verilen son güncellemeyi duyurdu. Bu yeni güncelleme, araçla ilgili bir dizi temel özelliği içeriyor ve yüz tanıma ile oturum açmadan Trumore üzerinden araç hakkında bilgilere erişimi kolaylaştırıyor.

Togg, T10X modelini mayıs ayında piyasaya sürmüştü ve araç, büyük ilgi görmüş, 2023 yılında Türkiye’de en çok satılan elektrikli otomobil olmayı başarmıştı. Şirket, kullanıcı deneyimini sürekli iyileştirmek için düzenli olarak güncellemeler sunmaya devam ediyor.

Yeni 1.4.0 güncellemesiyle T10X kullanıcıları, araçta yüz tanıma özelliği sayesinde artık şifre girmek zorunda kalmadan profil girişi yapabilecekler. Ayrıca, aracın kullanımını daha keyifli hale getiren bir dizi yeni özellik de sunuluyor. Bunlar arasında tam ekran uygulama görüntüleme imkanı ve kişiselleştirilebilir arka plan renkleri bulunuyor.

1.4.0 güncellemesiyle T10X’te dört farklı kullanıcı profili oluşturulabilecek ve her kullanıcı kendi tercihlerine göre ekran düzeni, koltuk pozisyonu ve ayna ayarlarını kişiselleştirebilecek. Kısayol menüsünün işlevleri genişletilerek sürüş sırasında dairesel kumanda ile kolayca erişilebilir hale getirildi. Ayrıca, iklimlendirme planlayıcı sayesinde kullanıcılar, belirledikleri günlerde aracın iklim koşullarını otomatik olarak ayarlayabilecekler.

Son olarak, T10X sahipleri araçları hakkında temel bilgilere Trumore uygulamasındaki “akıllı cihazım” sekmesi aracılığıyla erişebilecekler. Bu bilgiler arasında menzil ve batarya durumu, aracın konumu, ortam sıcaklığı ve lastik basınçları gibi önemli bilgiler yer alacak.

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Scroll to Top