Sanatçı Kadir İnanır’ın Yoğun Bakımdaki Son Halleri

“Kadir İnanır’ın Sağlık Durumu: Yoğun Bakım Süreci Tamamlandı, Rehabilitasyon Devam Ediyor”

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kadir İnanır, beyin pıhtısı nedeniyle bilinci kapalı şekilde hastaneye kaldırıldıktan sonra yoğun bakımda tedavi gördü. Ancak son açıklamalara göre, İnanır’ın yoğun bakımdaki tedavisi tamamlanmış ve nöroloji servisinde rehabilitasyon süreci başlamıştır.

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, İnanır’ın sağlık durumu hakkında yaptığı açıklamada, yoğun bakım sürecinin sona erdiğini ve artık nöroloji servisinde tedavisine devam edileceğini belirtti. Sağlam, İnanır’ın rehabilitasyon sürecinin uzun bir süreç olabileceğini ve bu süreçte birinci derece yakınlarıyla görüşebileceğini ancak ziyaretçi kabul edilmeyeceğini ifade etti.

Şu ana kadar İnanır’ın tedavisinin olumlu seyrettiği ve her geçen gün daha iyiye gittiği bildirilmiştir. Kas güçlerinin, bilincinin ve genel durumunun iyileştiği vurgulanmıştır. Ek hastalıklarının tedavisinin de sona ermek üzere olduğu belirtilmiştir. Sağlam, İnanır’ın toparlanma sürecine girdiğini ve yakın zamanda sağlığına kavuşmasını umduklarını dile getirdi.

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Scroll to Top