Palworld’un 1 Nisan Sürprizi!

Pocketpair’in son dönemde rekorlar kıran oyunu Palworld, beklenmedik bir 1 Nisan şakasıyla oyun dünyasında yankı uyandırdı. Stüdyo tarafından hazırlanan video, Palworld evrenindeki karakterlerin bir flört simülasyonu oyununda yer alacağını gösterdi. Ancak bu şaka, Twitter’da çeşitli tepkilere neden oldu.

Pocketpair, “Palworld – More Than Just Pals” (Palworld – Sadece Arkadaşlardan Daha Fazlası) başlıklı bir oyun duyurdu. Popüler oyunun romantizm odaklı bir devamı olarak sunulan bu simülasyon oyunu, “flört simülatörü” olarak tanıtıldı. Tanıtım fragmanı, anime tarzında bir görselle desteklendi.

Twitter’da paylaşılan görsellerde, Palworld evrenindeki karakterlerin lise yıllarına ve romantik ilişkilere odaklanıldı. Örneğin, Lovander karakteri, diğer öğrencilere kur yapma çabalarıyla dikkat çekti. Ancak bu tanıtımın 1 Nisan şakası olduğu ve böyle bir simülasyon oyununun gerçekte geliştirilmediği açıklandı.

Oyun, daha önce silahlar ve “Pals” adı verilen yaratıkları içeren oynanış sistemleri nedeniyle tartışmalara neden olmuştu. 1 Nisan şakası, şirketin bu tartışmaları mizahi bir şekilde ele aldığını gösteriyor.

2021 yılında ilk duyurulan Palworld, oyuncuları özel toplar kullanarak “Pals” adı verilen yaratıkları yakalayabilecekleri bir dünyaya davet ediyor. Oyuncuların, hayatta kalmak için dostlarına, silahlarına ve işçilik becerilerine güvenmeleri gereken oyun, Pokemon serisinden farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Leave your vote

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Scroll to Top