in

Buse Aydın’dan 30 yaş açıklaması: Bu yaştan sonra değer kazanıyorlar

Sosyal medyada videolarıyla tanınan cinsel terapi uzmanı Buse Aydın, Eser Yenenler’in YouTube programına konuk oldu. Programdaki samimi itiraflarıyla dikkat çeken Aydın, özel hayatına dair soruları da cesurca yanıtladı. Özellikle verdiği bir cevapla gündeme oturan Aydın, Yenenler’in programında izleyicilerle ilginç bir diyaloga imza attı.

Aydın, programda kendisine yöneltilen bir soruyla gündem oldu: ‘Zamanla kadının değeri azalırken erkeğin değeri artar mı?’ Aydın, bu soruya verdiği cevapla izleyicileri şaşırtmayı başardı.

Cinsel terapi uzmanı, şu şekilde yanıtladı: ‘Erkeklere sorulan bir soruyla karşı karşıyayız: Hangi yaş aralığındaki kadınlarla birlikte olmak istersiniz? Cevap genellikle 22-23 yaş aralığında oluyor. Ancak erkeklerin değeri 30’lu yaşlardan sonra artıyor. Yani, biraz daha maddi kaynaklara sahip olduklarında, ‘patatese dönüşmemişlerse’, kadınların talep ettiği yaş aralığı 30’lara doğru kayıyor.’

Bu cevap üzerine Eser Yenenler’in takıldığı nokta ise şuydu: ‘Bu, fiziksel mi yoksa kariyerle ilgili bir değerlendirme mi?’ Aydın ise şu şekilde yanıtladı: ‘Aslında her ikisi de önemli. Hem fiziksel görünüşe önem vermişseniz hem de iletişim becerileriniz ve kariyeriniz iyiyse, erkeklerin değeri 30’lu yaşlardan sonra daha da artıyor.

Papa Franciscus, 12 kadının ayağını yıkadıktan sonra tek tek öptü

Emekliye 13.200 TL asgari ödeme müjdesi!